Džims Rodfords

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
07.07.1941
Miršanas datums:
20.01.2018
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Džeims Valters Rodfords
Papildu vārdi:
Jim Rodford, James Walter Rodford, Walter Rodford, Джим Родфорд, Уолтер, Джеймс Валтер Родфорд
Kategorijas:
Muzikants, mūziķis, Rokmūziķis, Ģitārists
Tautība:
 anglis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Angļu basģitārists, kurš spēlējis skojošās grupās:

  • The Kinks
  • The Swinging Blue Jeans
  • Argent
  • the Zombies
  • The Kast Off Kink

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Pīters BenkssPīters BenkssPaziņa15.07.194707.03.2013
        2Garijs MūrsGarijs MūrsPaziņa04.04.195206.02.2011
        3Buddy RichBuddy RichPaziņa30.09.191702.04.1987
        4Bobijs PārkersBobijs PārkersPaziņa00.08.193702.11.2013
        5Džons VettonsDžons VettonsPaziņa12.06.194931.01.2017
        6Long John  BaldryLong John BaldryPaziņa12.01.194121.07.2005
        7Džons  EntvislsDžons EntvislsPaziņa09.10.194427.06.2002
        8Rick  RosasRick RosasPaziņa10.09.194906.11.2014
        9Čaks BerijsČaks BerijsPaziņa18.10.192618.03.2017
        10Džeks  BrjūssDžeks BrjūssPaziņa14.05.194325.10.2014
        11Džons LenonsDžons LenonsPaziņa09.10.194008.12.1980
        12Eimija VainhausaEimija VainhausaPaziņa14.09.198323.07.2011
        13Malkoms  MakLarensMalkoms MakLarensPaziņa22.01.194608.04.2010
        14Pols DesmondsPols DesmondsPaziņa25.11.192430.05.1977
        15Sids VišessSids VišessPaziņa10.05.195702.02.1979
        16Little Jimmy DickensLittle Jimmy DickensPaziņa19.12.192002.01.2015
        17Maikls DžeksonsMaikls DžeksonsPaziņa29.08.195825.06.2009
        18Leon  WilkesonLeon WilkesonPaziņa02.04.195227.07.2001
        19Fredijs MerkūrijsFredijs MerkūrijsPaziņa05.09.194624.11.1991
        20Glens KembelsGlens KembelsPaziņa22.04.193608.08.2017
        21Djūks  ElingtonsDjūks ElingtonsPaziņa29.04.189924.05.1974
        22Phil BaheuxPhil BaheuxPaziņa01.01.196810.08.2013
        23Roy  BuchananRoy BuchananPaziņa23.09.193914.08.1988
        24Dee MurrayDee MurrayPaziņa03.04.194616.01.1992
        25Lū RīdsLū RīdsPaziņa02.03.194227.10.2013
        26Steve  MarriottSteve MarriottPaziņa30.01.194720.04.1991
        27Kīts EmersonsKīts EmersonsPaziņa02.11.194411.03.2016
        28Paul KossoffPaul KossoffPaziņa14.09.195019.03.1976
        29Sids BarretsSids BarretsPaziņa06.01.194607.07.2006
        30Грэм ПарсонсГрэм ПарсонсPaziņa05.11.194619.09.1973
        31Dave  CloudDave CloudPaziņa03.08.195618.02.2015
        32Dick WagnerDick WagnerPaziņa14.12.194230.07.2014
        33Tommy BolinTommy BolinPaziņa01.08.195104.12.1976
        34Steve  StrangeSteve StrangePaziņa28.05.195912.02.2015
        35Chrissy AmphlettChrissy AmphlettPaziņa25.10.195921.04.2013
        36Ray PriceRay PricePaziņa12.01.192616.12.2013
        37Tony WilliamsTony WilliamsPaziņa12.12.194523.02.1997
        38Radics BélaRadics BélaPaziņa06.02.194618.10.1982
        39Džordžs HarisonsDžordžs HarisonsPaziņa25.02.194329.11.2001
        40Kreigs  GrabersKreigs GrabersPaziņa22.06.195105.05.2015
        41Džonijs KešsDžonijs KešsPaziņa26.02.193212.09.2003
        42Ornets KolmensOrnets KolmensPaziņa09.03.193011.06.2015
        43Allan  HoldsworthAllan HoldsworthPaziņa06.08.194616.04.2017
        44Sylvia RobinsonSylvia RobinsonPaziņa06.03.193629.09.2011
        45Johnny WinterJohnny WinterPaziņa23.02.194416.07.2014
        46Dave SwarbrickDave SwarbrickPaziņa05.04.194103.06.2016
        47Keith RelfKeith RelfPaziņa22.03.194314.05.1976
        48Fats  DominoFats DominoPaziņa26.02.192824.10.2017
        49Toms  FogertijsToms FogertijsPaziņa09.11.194106.09.1990
        50Boz BurrellBoz BurrellPaziņa01.08.194621.09.2006
        51Džimijs HendrikssDžimijs HendrikssPaziņa27.11.194218.09.1970
        52Cliff BurtonCliff BurtonPaziņa10.02.196227.09.1986
        53Keits MūnsKeits MūnsPaziņa23.08.194607.09.1978
        54Manitas de  PlataManitas de PlataPaziņa07.08.192105.11.2014
        55Mailss DeivissMailss DeivissPaziņa26.05.192628.09.1991
        56Dee Dee RamoneDee Dee RamonePaziņa18.09.195105.06.2002
        57Rejs ManzareksRejs ManzareksPaziņa12.02.193920.05.2013
        58Rushton MoreveRushton MorevePaziņa06.11.194801.07.1981
        59Belle  GunnessBelle GunnessPaziņa11.11.185928.04.1931
        60Pat DiNizioPat DiNizioPaziņa12.10.195512.12.2017
        61Gypie MayoGypie MayoPaziņa24.07.195123.10.2013
        62James Charles MarshallJames Charles MarshallPaziņa29.07.192305.04.2012
        63Čārlijs PārkersČārlijs PārkersPaziņa29.08.192012.03.1955
        64Čārlijs  HeidensČārlijs HeidensPaziņa06.08.193711.07.2014
        65Džeims BraunsDžeims BraunsPaziņa03.05.193325.12.2006
        66Kenny WheelerKenny WheelerPaziņa14.01.193018.09.2014
        67Moriss GibssMoriss GibssPaziņa22.12.194912.01.2003
        68J. J. CaleJ. J. CalePaziņa05.12.193826.07.2013
        69Bobs MārlijsBobs MārlijsPaziņa06.02.194511.05.1981
        70NikoNikoPaziņa16.10.193818.07.1988
        71Randy CaliforniaRandy CaliforniaPaziņa20.02.195102.01.1997
        72Gary RichrathGary RichrathPaziņa18.10.194913.09.2015
        73Roland DyensRoland DyensPaziņa19.10.195529.10.2016
        74Nash  the SlashNash the SlashPaziņa26.03.194810.05.2014
        75Jackie LomaxJackie LomaxPaziņa10.05.194415.09.2013
        76Ross HannafordRoss HannafordPaziņa01.12.195008.03.2016
        77Rory  GallagherRory GallagherPaziņa02.03.194814.06.1995
        78Paco de LucíaPaco de LucíaPaziņa21.12.194726.02.2014
        79John RenbournJohn RenbournPaziņa08.08.194426.03.2015
        80Yosi PiamentaYosi PiamentaPaziņa29.11.195123.08.2015
        81Harry  NilssonHarry NilssonPaziņa15.06.194115.01.1994
        82Deivids KesidijsDeivids KesidijsPaziņa12.04.195019.11.2017
        83Braiens DžonsBraiens DžonsPaziņa28.02.194203.07.1969
        84Screamin' Jay HawkinsScreamin' Jay HawkinsPaziņa18.07.192912.02.2000
        85B. B.  KingsB. B. KingsPaziņa16.09.192514.05.2015
        86Stan FrebergStan FrebergPaziņa07.08.192607.04.2015
        87Kriss  SkvairsKriss SkvairsPaziņa04.03.194828.06.2015
        88Eric CarrEric CarrPaziņa12.07.195024.11.1991
        89Gregs LeiksGregs LeiksPaziņa10.11.194706.12.2016
        90B. J. WilsonB. J. WilsonPaziņa18.03.194708.10.1990
        91Kacey JonesKacey JonesPaziņa27.04.195001.09.2016
        92Stéphane GrappelliStéphane GrappelliPaziņa26.01.190801.12.1997
        93Dieter MoebiusDieter MoebiusPaziņa16.01.194420.07.2015
        94Bob WelchBob WelchPaziņa31.08.194507.06.2012
        95Johnny ThundersJohnny ThundersPaziņa15.07.195223.04.1991
        96Gary  DriscollGary DriscollPaziņa18.04.194608.06.1987
        97Billy PrestonBilly PrestonPaziņa02.09.194606.06.2006
        98Frensa  GallaFrensa GallaPaziņa09.10.194707.01.2018
        99Billy  PowellBilly PowellPaziņa03.06.195228.01.2009
        100Jaco PastoriusJaco PastoriusPaziņa01.12.195121.09.1987
        101Marvin RainwaterMarvin RainwaterPaziņa02.07.192517.09.2013
        102Jim HallJim HallPaziņa04.12.193010.12.2013
        103Kurts KobeinsKurts KobeinsPaziņa20.02.196705.04.1994
        104Randy  RhoadsRandy RhoadsPaziņa06.12.195619.03.1982
        105Richard CoughlanRichard CoughlanPaziņa02.09.194701.12.2013
        106Sławomir WysockiSławomir WysockiPaziņa22.12.195725.03.2003
        107Lucien  ClergueLucien ClerguePaziņa14.08.193415.11.2014
        108Mike PorcaroMike PorcaroPaziņa29.05.195515.03.2015
        109Pierre  MoerlenPierre MoerlenPaziņa23.10.195203.05.2005
        110Chi ChengChi ChengPaziņa15.07.197013.04.2013
        111Style  ScottStyle ScottPaziņa11.10.2014
        112Ari UpAri UpPaziņa17.01.196220.10.2010
        113Phil HarrisPhil HarrisPaziņa24.06.190411.08.1995
        114Gábor  SzabóGábor SzabóPaziņa08.03.193628.02.1982
        115Benijs GudmensBenijs GudmensPaziņa30.05.190913.06.1986
        116Boomer CastlemanBoomer CastlemanPaziņa18.07.194501.09.2015
        117Martin MilnerMartin MilnerPaziņa28.12.193106.09.2015
        118Waldemar LechWaldemar LechPaziņa00.00.195913.12.2016
        119Scott WeilandScott WeilandPaziņa27.10.196703.12.2015
        120Stjuarts  SatklifsStjuarts SatklifsPaziņa23.06.194010.04.1962
        121Gene KrupaGene KrupaPaziņa15.01.190916.10.1973
        122Malcolm Mitchell   YoungMalcolm Mitchell YoungPaziņa06.01.195318.11.2017
        123Maurice ChevitMaurice ChevitPaziņa31.10.192302.07.2012
        124Daevid AllenDaevid AllenPaziņa13.01.193813.03.2015
        125Badijs HolijsBadijs HolijsPaziņa07.09.193603.02.1959
        126Renato CarosoneRenato CarosonePaziņa03.01.192020.05.2001
        127Džo KokersDžo KokersPaziņa20.05.194422.12.2014
        128Gene VincentGene VincentPaziņa11.02.193512.10.1971
        129Džons LordsDžons LordsPaziņa09.06.194116.07.2012
        130Dennis FrederiksenDennis FrederiksenPaziņa15.05.195118.01.2014
        131Endijs GibbsEndijs GibbsPaziņa05.03.195810.03.1988
        132Patrick GowersPatrick GowersPaziņa05.05.193630.12.2014
        133Frenks ZapaFrenks ZapaPaziņa21.12.194004.12.1993
        134Cozy PowellCozy PowellPaziņa29.12.194705.04.1998
        135Marks BolansMarks BolansPaziņa30.09.194716.09.1977
        136Elvins  StārdastsElvins StārdastsPaziņa27.09.194223.10.2014
        137Joe StrummerJoe StrummerPaziņa21.08.195222.12.2002
        138Riks  OkaseksRiks OkaseksPaziņa23.03.194415.09.2019
        139Deivids  BovijsDeivids BovijsPaziņa08.01.194710.01.2016

        Nav norādīti notikumi

        Birkas