Džimmijs Grīnspūns

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
07.02.1948
Miršanas datums:
11.03.2015
Papildu vārdi:
Jimmy Greenspoon, Джимми Гринспун, Three Dog Night
Kategorijas:
Pianists, Rokmūziķis
Tautība:
 amerikānis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Džimijs Grīnspūns - 60.-70.g. leģendārās amerikāņu rokgrupas Three Dog Night taustiņinstrumentālists.

Three Dog Night - Mama told me not to come 1970

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Long John  BaldryLong John BaldryPaziņa12.01.194121.07.2005
        2Kristofers LīKristofers LīPaziņa27.05.192207.06.2015
        3Rick  RosasRick RosasPaziņa10.09.194906.11.2014
        4Roberts HetfildsRoberts HetfildsPaziņa10.08.194005.11.2003
        5Elaine StritchElaine StritchPaziņa02.02.192517.07.2014
        6Donna SammereDonna SammerePaziņa31.12.194817.05.2012
        7Tony WilliamsTony WilliamsPaziņa12.12.194523.02.1997
        8Maikls HatčinssMaikls HatčinssPaziņa22.01.196022.11.1997
        9Steve  StrangeSteve StrangePaziņa28.05.195912.02.2015
        10Rojs OrbisonsRojs OrbisonsPaziņa23.04.193606.12.1988
        11PrinssPrinssPaziņa07.06.195821.04.2016
        12Čaks BerijsČaks BerijsPaziņa18.10.192618.03.2017
        13Marks BolansMarks BolansPaziņa30.09.194716.09.1977
        14Deivids  BovijsDeivids BovijsPaziņa08.01.194710.01.2016
        15BonzoBonzoPaziņa31.05.194825.09.1980
        16Fredijs MerkūrijsFredijs MerkūrijsPaziņa05.09.194624.11.1991
        17Jon EnglishJon EnglishPaziņa26.03.194909.03.2016
        18Česlavs ŅemensČeslavs ŅemensPaziņa16.02.193917.01.2004
        19Steve AllenSteve AllenPaziņa26.12.192130.10.2000
        20Toms  PetijsToms PetijsPaziņa20.10.195002.10.2017
        21Čārlijs  HeidensČārlijs HeidensPaziņa06.08.193711.07.2014
        22Dale HawkinsDale HawkinsPaziņa22.08.193613.02.2010
        23Larry YoungLarry YoungPaziņa07.10.194030.03.1978
        24Maikls DžeksonsMaikls DžeksonsPaziņa29.08.195825.06.2009
        25Screamin' Jay HawkinsScreamin' Jay HawkinsPaziņa18.07.192912.02.2000
        26Eimija VainhausaEimija VainhausaPaziņa14.09.198323.07.2011
        27Dean ReedDean ReedPaziņa22.09.193813.06.1986
        28Lū RīdsLū RīdsPaziņa02.03.194227.10.2013
        29Čārltons  HestonsČārltons HestonsPaziņa04.10.192305.04.2008
        30Malkoms  MakLarensMalkoms MakLarensPaziņa22.01.194608.04.2010
        31Allen ToussaintAllen ToussaintPaziņa14.01.193810.11.2015
        32Džeks  BrjūssDžeks BrjūssPaziņa14.05.194325.10.2014
        33FalcoFalcoPaziņa19.02.195706.02.1998
        34Dave  CloudDave CloudPaziņa03.08.195618.02.2015
        35Kralle  KrawinkelKralle KrawinkelPaziņa21.04.194716.02.2014
        36Džonijs KešsDžonijs KešsPaziņa26.02.193212.09.2003
        37Phil HarrisPhil HarrisPaziņa24.06.190411.08.1995
        38Džons  EntvislsDžons EntvislsPaziņa09.10.194427.06.2002
        39Chrissy AmphlettChrissy AmphlettPaziņa25.10.195921.04.2013
        40Kīts EmersonsKīts EmersonsPaziņa02.11.194411.03.2016
        41DalidaDalidaPaziņa17.01.193303.05.1987
        42Sids VišessSids VišessPaziņa10.05.195702.02.1979
        43Greg  RidleyGreg RidleyPaziņa23.10.194719.11.2003
        44Keith RelfKeith RelfPaziņa22.03.194314.05.1976
        45Dave SwarbrickDave SwarbrickPaziņa05.04.194103.06.2016
        46Vikija  BraunaVikija BraunaPaziņa23.08.194016.06.1991
        47Glens KorniksGlens KorniksPaziņa23.04.194728.08.2014
        48Kevin  AyersKevin AyersPaziņa16.08.194416.02.2013
        49Billy  PowellBilly PowellPaziņa03.06.195228.01.2009
        50Rejs ManzareksRejs ManzareksPaziņa12.02.193920.05.2013
        51Deivids  KeredainsDeivids KeredainsPaziņa08.12.193604.06.2009
        52Moriss GibssMoriss GibssPaziņa22.12.194912.01.2003
        53Ray PriceRay PricePaziņa12.01.192616.12.2013
        54Johnny WinterJohnny WinterPaziņa23.02.194416.07.2014
        55B. J. WilsonB. J. WilsonPaziņa18.03.194708.10.1990
        56Elviss PreslijsElviss PreslijsPaziņa08.01.193516.08.1977
        57Kori VellsKori VellsPaziņa02.02.194120.10.2015
        58Pols  ŅūmensPols ŅūmensPaziņa26.01.192526.09.2008
        59Džordžs  JangsDžordžs JangsPaziņa06.11.194622.10.2017
        60Marians VargaMarians VargaPaziņa29.01.194708.08.2017
        61Braiens DžonsBraiens DžonsPaziņa28.02.194203.07.1969
        62Barijs VaitsBarijs VaitsPaziņa12.09.194404.07.2003
        63Braiens EpšteinsBraiens EpšteinsPaziņa19.09.193427.08.1967
        64Marshall LytleMarshall LytlePaziņa01.09.193325.05.2013
        65Tonijs ŠeridansTonijs ŠeridansPaziņa21.05.194016.02.2013
        66Paul KantnerPaul KantnerPaziņa17.03.194128.01.2016
        67Jackie LomaxJackie LomaxPaziņa10.05.194415.09.2013
        68Mailss DeivissMailss DeivissPaziņa26.05.192628.09.1991
        69SonijsSonijsPaziņa16.02.193505.01.1998
        70Bob HoskinsBob HoskinsPaziņa26.10.194229.04.2014
        71Bob BirchBob BirchPaziņa14.07.195615.08.2012
        72Džeims LāstsDžeims LāstsPaziņa17.04.192909.06.2015
        73Bob RandallBob RandallPaziņa00.00.193413.05.2015
        74John  TheunissenJohn TheunissenPaziņa24.11.2015
        75Roy  BuchananRoy BuchananPaziņa23.09.193914.08.1988
        76Džims MorisonsDžims MorisonsPaziņa08.12.194303.07.1971
        77Rushton MoreveRushton MorevePaziņa06.11.194801.07.1981
        78Areta Luisa  FranklinaAreta Luisa FranklinaPaziņa25.03.194216.08.2018
        79John Lee HookerJohn Lee HookerPaziņa22.08.191721.06.2001
        80Džordžs HarisonsDžordžs HarisonsPaziņa25.02.194329.11.2001
        81Ravi ŠankarsRavi ŠankarsPaziņa07.04.192011.12.2012
        82Bobijs  KīzsBobijs KīzsPaziņa18.12.194302.12.2014
        83Violetta VillasVioletta VillasPaziņa10.06.193805.12.2011
        84Dženisa DžoplinaDženisa DžoplinaPaziņa19.01.194304.10.1970
        85Rejs ČārlzsRejs ČārlzsPaziņa23.09.193010.06.2004
        86Bill HaleyBill HaleyPaziņa06.07.192509.02.1981
        87Papa  DžonsPapa DžonsPaziņa30.08.193518.03.2001
        88Scott WeilandScott WeilandPaziņa27.10.196703.12.2015
        89Dee Dee RamoneDee Dee RamonePaziņa18.09.195105.06.2002
        90Lillian Diana GishLillian Diana GishPaziņa14.10.189327.02.1993
        91Nets Kings KolsNets Kings KolsPaziņa17.03.191915.02.1965
        92Marvin  GayeMarvin GayePaziņa02.04.193901.04.1984
        93Earl PalmerEarl PalmerPaziņa25.10.192419.09.2008
        94RicochetRicochetPaziņa03.09.196422.03.2007
        95Džons LenonsDžons LenonsPaziņa09.10.194008.12.1980
        96Doloresa O'RiordanaDoloresa O'RiordanaPaziņa06.09.197115.01.2018
        97Scotty MooreScotty MoorePaziņa27.12.193128.06.2016
        98B. B.  KingsB. B. KingsPaziņa16.09.192514.05.2015
        99ChynaChynaPaziņa27.12.197020.04.2016
        100Dick WagnerDick WagnerPaziņa14.12.194230.07.2014
        101Johnny ThundersJohnny ThundersPaziņa15.07.195223.04.1991
        102Džeims BraunsDžeims BraunsPaziņa03.05.193325.12.2006
        103Deivs BrubeksDeivs BrubeksPaziņa06.12.192005.12.2012
        104Randy CaliforniaRandy CaliforniaPaziņa20.02.195102.01.1997
        105Linda LovelaceLinda LovelacePaziņa10.01.194922.04.2002
        106Billy  MackenzieBilly MackenziePaziņa27.03.195722.01.1997
        107Rodžers MūrsRodžers MūrsPaziņa14.10.192723.05.2017
        108Bobijs FarelsBobijs FarelsPaziņa06.10.194930.12.2010
        109Jack NitzscheJack NitzschePaziņa22.04.193725.08.2000
        110Leonards KoensLeonards KoensPaziņa21.09.193410.11.2016
        111Gary  DriscollGary DriscollPaziņa18.04.194608.06.1987
        112Peter  ChristophersonPeter ChristophersonPaziņa27.02.195525.11.2010
        113George DukeGeorge DukePaziņa12.01.194605.08.2013
        114Dora  BryanDora BryanPaziņa07.02.192323.07.2014
        115Michael  KamenMichael KamenPaziņa15.04.194818.11.2003
        116Karmena  MirandaKarmena MirandaPaziņa09.02.190905.08.1955
        117Phil ChessPhil ChessPaziņa27.03.192118.10.2016
        118Rio  ReiserRio ReiserPaziņa09.01.195020.08.1996
        119Marvin RainwaterMarvin RainwaterPaziņa02.07.192517.09.2013
        120Dennis FrederiksenDennis FrederiksenPaziņa15.05.195118.01.2014
        121Milwaukee  CannibalMilwaukee CannibalPaziņa21.05.196028.11.1994
        122Frankie FordFrankie FordPaziņa04.08.193928.09.2015
        123Edgars  FrēzeEdgars FrēzePaziņa06.06.194420.01.2015
        124Džo KokersDžo KokersPaziņa20.05.194422.12.2014
        125Leon  WilkesonLeon WilkesonPaziņa02.04.195227.07.2001
        126Gregs LeiksGregs LeiksPaziņa10.11.194706.12.2016
        127Redžs PreslijsRedžs PreslijsPaziņa12.06.194104.02.2013
        128Buddy BuieBuddy BuiePaziņa18.07.2015
        129Percy SledgePercy SledgePaziņa25.11.194114.04.2015
        130Alan ShepardAlan ShepardPaziņa18.11.192321.07.1998
        131Robert  PalmerRobert PalmerPaziņa19.01.194926.09.2003
        132Pino  DanielePino DanielePaziņa19.03.195504.01.2015
        133Harry  NilssonHarry NilssonPaziņa15.06.194115.01.1994
        134Frenks ZapaFrenks ZapaPaziņa21.12.194004.12.1993
        135Bob JohnstonBob JohnstonPaziņa14.05.193214.08.2015
        136Kriss  SkvairsKriss SkvairsPaziņa04.03.194828.06.2015
        137Edvards GrīgsEdvards GrīgsPaziņa15.06.184304.09.1907
        138Rory  GallagherRory GallagherPaziņa02.03.194814.06.1995
        139Nachum HeimanNachum HeimanPaziņa06.05.193417.08.2016
        140Alex  HarveyAlex HarveyPaziņa05.02.193504.02.1982
        141Michelle ThomasMichelle ThomasPaziņa23.09.196822.12.1998
        142Matthew  CogleyMatthew CogleyPaziņa00.00.198501.01.2015
        143Riks RaitsRiks RaitsPaziņa28.07.194315.09.2008
        144Peter SarstedtPeter SarstedtPaziņa10.12.194108.01.2017
        145James Charles MarshallJames Charles MarshallPaziņa29.07.192305.04.2012
        146Gypie MayoGypie MayoPaziņa24.07.195123.10.2013
        147Alan  FreedAlan FreedPaziņa15.12.192120.01.1965
        148Badijs HolijsBadijs HolijsPaziņa07.09.193603.02.1959
        149NikoNikoPaziņa16.10.193818.07.1988
        150Ike TurnerIke TurnerPaziņa05.11.193112.12.2007
        151Džeimss DīnsDžeimss DīnsPaziņa08.02.193130.09.1955
        152Richard CoughlanRichard CoughlanPaziņa02.09.194701.12.2013
        153Nokie EdwardsNokie EdwardsPaziņa09.05.193512.03.2018
        154Fats  DominoFats DominoPaziņa26.02.192824.10.2017
        155Dallas  TaylorDallas TaylorPaziņa07.04.194818.01.2015
        156Eric CarrEric CarrPaziņa12.07.195024.11.1991
        157Tommy BolinTommy BolinPaziņa01.08.195104.12.1976
        158Tupaks  ŠakursTupaks ŠakursPaziņa16.06.197113.09.1996
        159Kassa ElioteKassa EliotePaziņa19.09.194129.07.1974
        160Pīters BērensPīters BērensPaziņa04.09.194711.05.2016
        161Pičes GeldofaPičes GeldofaPaziņa13.03.198907.04.2014
        162Brian DavisonBrian DavisonPaziņa25.05.194215.04.2008
        163Lūsīla  BolaLūsīla BolaPaziņa06.08.191126.04.1989
        164Bernie WorrellBernie WorrellPaziņa19.04.194424.06.2016
        165Džoana KrofordaDžoana KrofordaPaziņa23.03.190510.05.1977
        166Joe StrummerJoe StrummerPaziņa21.08.195222.12.2002
        167Jerry  LewisJerry LewisPaziņa16.03.192620.08.2017
        168Alans  RikmansAlans RikmansPaziņa21.02.194614.01.2016
        169Glens KembelsGlens KembelsPaziņa22.04.193608.08.2017
        170Nancy Laura SpungenNancy Laura SpungenPaziņa27.02.195812.10.1978
        171Tony  AshtonTony AshtonPaziņa01.03.194626.05.2001
        172Garijs MūrsGarijs MūrsPaziņa04.04.195206.02.2011
        173Ronnie  Van ZantRonnie Van ZantPaziņa15.01.194820.10.1977
        174Guy BéartGuy BéartPaziņa16.07.193016.09.2015
        175Bens  OrrsBens OrrsPaziņa08.09.194703.10.2000
        176Pat DiNizioPat DiNizioPaziņa12.10.195512.12.2017
        177Kay StarrKay StarrPaziņa21.07.192203.11.2016
        178Guillaume B. DecherfGuillaume B. DecherfPaziņa13.11.2015
        179Eleonora Džīna PārkereEleonora Džīna PārkerePaziņa26.06.192209.12.2013
        180Mel  PowellMel PowellPaziņa12.02.192324.04.1998
        181Hjū O`BraiensHjū O`BraiensPaziņa19.04.192505.09.2016
        182Boz BurrellBoz BurrellPaziņa01.08.194621.09.2006
        183Rubi DīRubi DīPaziņa27.10.192211.06.2014
        184Džons PīlsDžons PīlsPaziņa30.08.193925.10.2004
        185Kenny WheelerKenny WheelerPaziņa14.01.193018.09.2014
        186Eddy LouissEddy LouissPaziņa02.05.194130.06.2015
        187Eddy ClearwaterEddy ClearwaterPaziņa10.01.193501.06.2018
        188Robins GibbsRobins GibbsPaziņa22.12.194920.05.2012
        189Riks  OkaseksRiks OkaseksPaziņa23.03.194415.09.2019
        190Demiss  RusossDemiss RusossPaziņa15.06.194625.01.2015

        Nav norādīti notikumi

        Birkas