Feliksa Barszczewska

Dodaj nowe zdjęcie!
Data urodzenia:
04.11.1905
Data śmierci:
18.04.1989
Inne imiona lub nazwisko panieńskie:
Kossakowska
Cmentarz:
Cmentarz Parafialny (pl)

Brak miejsc

    loading...

        Związki

        ImięRodzaj relacjiData urodzeniaData śmierciOpis
        1Kazimierz KossakowskiKazimierz KossakowskiOjciec26.08.186612.05.1935
        2Wiktoria KossakowskaWiktoria KossakowskaMatka16.04.187918.10.1960
        3Stanisław BarszczewskiStanisław BarszczewskiSyn25.11.192702.04.1987
        4Bolesław BarszczewskiBolesław BarszczewskiSyn02.01.193318.06.1968
        5Wacław BarszczewskiWacław BarszczewskiSyn28.09.193830.01.2004
        6Tadeusz BarszczewskiTadeusz BarszczewskiSyn28.08.193413.06.1998
        7Feliks BarszczewskiFeliks BarszczewskiSyn17.08.193010.01.2002
        8Eugeniusz BarszczewskiEugeniusz BarszczewskiSyn21.01.192927.08.1982
        9Aleksander BarszczewskiAleksander BarszczewskiSyn15.01.193722.07.1942
        10Jan BarszczewskiJan BarszczewskiSyn00.11.194000.11.1940
        11Leokadia LeśniewskaLeokadia LeśniewskaCórka21.06.194527.03.2014
        12
        Jadwiga BarwickaCórka20.06.194206.09.1999
        13Eugenia Jadwiga BarszczewskaEugenia Jadwiga BarszczewskaCórka16.08.192627.09.1928
        14Aleksander KossakowskiAleksander KossakowskiBrat05.02.191728.06.1981
        15
        Bolesław KossakowskiBrat16.11.190703.03.1992
        16Helena JurewiczHelena JurewiczSiostra23.06.191418.06.1983
        17Bronisława BarszczewskaBronisława BarszczewskaSiostra04.05.190315.03.1980
        18
        Albina EjdegisSiostra00.00.189700.00.1957
        19Marianna BarszczewskaMarianna BarszczewskaSiostra04.03.191208.03.1968
        20Antoni BarszczewskiAntoni BarszczewskiMąż27.04.189713.10.1985
        21
        Józef KossakowskiWujek00.00.186200.00.1918
        22
        Feliksa Felicjanna KotowskaCiotka03.01.1856
        23Michalina NarkiewiczMichalina NarkiewiczCiotka01.12.186330.01.1935
        24Czesław KosakowskiCzesław KosakowskiBratanek/siostrzeniec03.03.193818.08.1999
        25Henryk KosakowskiHenryk KosakowskiBratanek/siostrzeniec28.11.194729.09.2005
        26
        Stanisław KossakowskiBratanek/siostrzeniec23.07.195428.08.1964
        27
        Halina JurewiczBratanica/siostrzenica00.07.193419.08.1934
        28Anna DaniłowiczAnna DaniłowiczBratanica/siostrzenica18.03.191524.02.1997
        29
        Henryka MilewskaBratanica/siostrzenica10.05.193601.04.1956
        30Franciszek BarszczewskiFranciszek BarszczewskiTeść04.12.186322.03.1942
        31Marianna BarszczewskaMarianna BarszczewskaTeściowa00.00.186811.11.1935
        32Ryszard BarwickiRyszard BarwickiZięć03.04.193624.11.1998
        33Daniela BarszczewskaDaniela BarszczewskaSynowa25.10.193927.11.2011
        34Władysława Deoniza BarszczewskaWładysława Deoniza BarszczewskaSynowa27.06.194122.07.2008
        35Bronisława BarszczewskaBronisława BarszczewskaSynowa01.06.192927.02.1985
        36Franciszka UrynFranciszka UrynSzwagierka15.01.189031.03.1941
        37
        Anna KućmierzSzwagierka00.00.189902.02.1984
        38
        Petronela KossakoskaSzwagierka26.11.191822.10.2004
        39Petronela KosakowskaPetronela KosakowskaSzwagierka26.11.191822.10.2004
        40
        Stanisław BarszczewskiSzwagier27.08.189100.00.1896
        41
        Ludwik EjdegisSzwagier00.00.189300.00.1955
        42
        Wiktor JurewiczSzwagier11.04.190524.04.1984
        43Władysław BarszczewskiWładysław BarszczewskiSzwagier25.08.190911.01.1980
        44Jan BarszczewskiJan BarszczewskiSzwagier03.07.190704.05.1979
        45Mikołaj BarszczewskiMikołaj BarszczewskiSzwagier00.00.190526.02.1985
        46Franciszek BarszczewskiFranciszek BarszczewskiSzwagier08.01.189419.09.1926
        47
        Maciej KossakowskiDziadek21.02.183000.00.1911
        48Zbigniew Adam BarszczewskiZbigniew Adam BarszczewskiWnuk12.07.196722.04.2008
        49Wiesław BarszczewskiWiesław BarszczewskiWnuk13.10.196015.10.1960
        50Andrzej BarszczewskiAndrzej BarszczewskiWnuk12.04.195029.09.2005
        51Jerzy  BarszczewskiJerzy BarszczewskiWnuk02.01.195615.10.2011
        52Wiesław BarszczewskiWiesław BarszczewskiWnuk19.06.197109.11.1974
        53
        Andrzej Jakub LeśniewskiWnuk25.07.196802.08.1987
        54Teresa BarszczewskaTeresa BarszczewskaWnuczka04.06.195106.06.1951
        55
        Krystyna BarszczewskaWnuczka16.03.195019.03.1950
        56Teresa CieślikTeresa CieślikWnuczka06.04.195705.05.2018
        57
        Wojciech KossakowskiPradziadek00.00.178602.06.1842
        58Marta GolubMarta GolubPrawnuczka23.09.199124.09.1991
        59
        Agnieszka BarszczewskaPrawnuczka15.07.197828.01.1979
        60
        Kazimiera NejKuzyn00.00.1989
        61
        Władysława KryścioKuzyn00.00.1937
        62
        Apolonia KossakowskaKuzyn00.00.189219.07.1983
        63
        Stanisław KossakowskiKuzyn25.08.189302.10.1974
        64
        Antonina BarszczewskaKuzyn23.08.191001.10.1997
        65
        Bolesława BarszczewskaKuzyn29.12.190710.01.2004
        66
        Bronisława RybakiewiczKuzyn00.00.190410.11.1996
        67
        Karolina RaczkowskaKuzyn00.00.1914

        Nie określono wydarzenia

        Dodaj słowa kluczowe