Džozefs Patriks Kenedijs vecākais

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
06.09.1888
Miršanas datums:
18.11.1969
Mūža garums:
81
Dienas kopš dzimšanas:
49569
Gadi kopš dzimšanas:
135
Dienas kopš miršanas:
19912
Gadi kopš miršanas:
54
Papildu vārdi:
Joseph Patrick Kennedy, Sr, Джозеф Патрик Кеннеди
Kategorijas:
Politiķis
Kapsēta:
Barnstable, Joe Cronin's Grave

http://www.anglonautes.com/hist_us_21_20_kennedys/hist_us_21_20_kennedys_pic_j_p_kennedy_senior_family.jpg

 

hist_us_21_20_kennedys_pic_John_Robert_E

 

 

L to R: Brothers John, Robert, and Edward Kennedy

are pictured in Hyannisport, Massachusetts in this photograph taken in July 1960.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Džons Ficdžeralds KenedijsDžons Ficdžeralds KenedijsDēls29.05.191722.11.1963
        2Roberts KenedijsRoberts KenedijsDēls20.11.192506.06.1968
        3Joe Kennedy Jr.Joe Kennedy Jr.Dēls25.07.191512.08.1944
        4Edvards  KenedijsEdvards KenedijsDēls22.02.193225.08.2009
        5Eunice ShriverEunice ShriverMeita10.07.192111.08.2009
        6Patrīcija KenedijaPatrīcija KenedijaMeita06.05.192417.09.2006
        7Rosemary KennedyRosemary KennedyMeita13.09.191807.01.2005
        8Ketlina KenedijaKetlina KenedijaMeita20.02.192013.05.1948
        9Rose KennedyRose KennedySieva22.07.189022.01.1995
        10Питер ЛоуфордПитер ЛоуфордZnots07.09.192324.12.1984
        11Sargent  ShriverSargent ShriverZnots09.11.191518.01.2011
        12Žaklīna  OnasisŽaklīna OnasisVedekla28.07.192919.05.1994
        13Ethel KennedyEthel KennedyVedekla11.04.1928
        14John Fitzgerald Kennedy, Jr.John Fitzgerald Kennedy, Jr.Mazdēls25.11.196016.07.1999
        15Glorija  SvansoneGlorija SvansoneCivilsieva27.03.189904.04.1983
        16Seirša  Kenedija HillaSeirša Kenedija HillaMazmazmeita00.00.199901.08.2019

        Nav norādīti notikumi

        Birkas