Vidvars Hermanovskis

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
00.00.1922
Miršanas datums:
00.11.1990
Kategorijas:
Arhitekts
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Sieva Laima, meitas Igīna un Vilāna.

Avots: Laiks, 14.11.1990

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Teodors HermanovskisTeodors HermanovskisTēvs14.02.188303.05.1964
        2Paula HermanovskaPaula HermanovskaMāte00.00.188419.02.1980
        3Gunārs HermanovskisGunārs HermanovskisBrālis08.06.191404.01.1969
        4Egīls HermanovskisEgīls HermanovskisBrālis13.03.191807.08.1992
        5Askolds HermanovskisAskolds HermanovskisBrālis19.09.191218.08.1967
        6Laima HermanovskisLaima HermanovskisSieva00.11.1990
        7
        Ivars LūkinsOnkulis00.00.190700.00.1942
        8Haralds LūkinsHaralds LūkinsOnkulis05.06.190608.02.1991
        9Marta SkulmeMarta SkulmeTante13.05.189003.01.1962
        10
        Silvija ObovaTante
        11
        Marija LiepiņaTante27.07.188815.07.1984
        12
        Valija HermanovskaSvaine00.00.191324.08.1990
        13Fēlikss LūkinsFēlikss LūkinsVectēvs05.02.187528.03.1934
        14Antonija LūkinaAntonija LūkinaVecāmāte13.10.187602.01.1942
        15
        Miķelis Melderis - MillersVecvectēvs
        16
        Tenis LūkinsVecvectēvs00.00.183827.11.1889
        17
        Tenis LūkinsVecvectēvs00.00.186716.08.1953
        18
        Matilde Melderis - MillersVecvecmāte
        19
        Marieta LūkinaVecvecmāte00.00.184122.02.1934
        20
        Ilona LūkinaBrālēns/māsīca00.00.193528.06.1990
        21
        Ilārija LūkinaBrālēns/māsīca00.00.193900.00.2004
        22Džemma SkulmeDžemma SkulmeBrālēns/māsīca20.09.192509.11.2019

        Nav norādīti notikumi

        Birkas