Vidvars Hermanovskis

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
00.00.1922
Miršanas datums:
00.11.1990
Kategorijas:
Arhitekts
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Sieva Laima, meitas Igīna un Vilāna.

Avots: Laiks, 14.11.1990

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Teodors HermanovskisTeodors HermanovskisTēvs14.02.188303.05.1964
        2Paula HermanovskaPaula HermanovskaMāte00.00.188419.02.1980
        3Gunārs HermanovskisGunārs HermanovskisBrālis00.00.191404.01.1969
        4Egīls HermanovskisEgīls HermanovskisBrālis13.03.191807.08.1992
        5Askolds HermanovskisAskolds HermanovskisBrālis00.00.191318.08.1967
        6Laima HermanovskisLaima HermanovskisSieva00.11.1990
        7Haralds LūkinsHaralds LūkinsOnkulis05.06.190608.02.1991
        8
        Valija HermanovskaSvaine00.00.191324.08.1990
        9Fēlikss LūkinsFēlikss LūkinsVectēvs05.02.187528.03.1934
        10Antonija LūkinaAntonija LūkinaVecāmāte13.10.187602.01.1942
        11
        Tenis LūkinsVecvectēvs00.00.186716.08.1953
        12
        Tenis LūkinsVecvectēvs00.00.183827.11.1889
        13
        Marieta LūkinaVecvecmāte00.00.184122.02.1934
        14
        Ilārija LūkinaBrālēns/māsīca00.00.193900.00.2004

        Nav norādīti notikumi

        Birkas