Verēna Guna Bērziņa

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
09.07.1942
Miršanas datums:
26.01.2019
Kategorijas:
TZO, Triju zvaigžņu ordeņa virsnieks / kavalieris, Žurnālists
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Kārlis BērziņšKārlis BērziņšTēvs28.05.190226.04.1983
        2Marta BērziņaMarta BērziņaMāte04.04.190225.09.1982
        3Juris BeķerisJuris BeķerisVīrs27.02.194219.08.1991
        4
        Kristīne KamparsTante14.02.189214.02.1976
        5
        Pēteris BērziņšVectēvs16.05.1871
        6
        Anna BērziņaVecāmāte29.03.1875
        7
        Pēteris KļaveisVecvectēvs
        8
        Mariņa KļaveisVecvecmāte
        9Alfrēds VidenieksAlfrēds VidenieksDraugs20.08.190825.06.2002
        10Ausma DūleAusma DūleDraugs19.01.193701.03.2015
        11Milans NapravniksMilans NapravniksDraugs28.05.193127.10.2017
        12Valdis ČukursValdis ČukursDarba biedrs19.02.192604.10.2009
        13Mārīte BalodeMārīte BalodeDarba biedrs06.02.195226.10.2018
        14Ivars ĶezbersIvars ĶezbersDarba biedrs30.03.194423.04.1997
        15Žanete  JurjāneŽanete JurjāneDarba biedrs15.12.194212.01.1996
        16Gerda Riekstiņa SinkevičaGerda Riekstiņa SinkevičaDarba biedrs07.08.193305.02.2013
        17Brigita ZeltkalneBrigita ZeltkalneDarba biedrs29.12.193706.06.2014
        18Laimdota RoneLaimdota RoneDarba biedrs00.00.193007.07.2006
        19Aivis FreidenfeldsAivis FreidenfeldsPaziņa00.00.196923.04.2019

        Nav norādīti notikumi

        Birkas