Tairons Pauers

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
05.05.1914
Miršanas datums:
15.11.1958
Papildu vārdi:
Tyrone Power, Тайрон Пауэр мл., Тайрон Эдмунд Пауэр мл., Tairons Edmunds Pauers jaun., , Tyrone Edmund Power, Jr., Tyrone Edmund Power, Jr.
Kategorijas:
Aktieris
Kapsēta:
«Hollywood Forever», Los Andželosa

Tairons Edmunds Pauers juniors (angļu: Tyrone Edmund Power, Jr.; dzimis 1914. gada 5. maijā, miris 1958. gada 15. novembrī) bija amerikāņu kino un teātra aktieris. Pazīstams kā aktieris romantiskās Holivudas filmās 20. gadsimta 30. - 50. gados, kā The Mark of Zorro (1940), Blood and Sand (1941), The Black Swan (1942), Captain from Castile (1947), The Black Rose (1950).

Tairona Pauela meita Romina Pauera ir pazīstama dziedātāja. Miris ar infarktu uzņemšanas laikā.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1AnnabellaAnnabellaSieva14.07.190718.09.1996
        2
        Deborah Ann MinardosSieva03.04.2006
        3Linda KristianaLinda KristianaSieva13.11.192322.07.2011
        4Ariadna WelterAriadna WelterSvaine29.06.193013.12.1998
        5Gene  TierneyGene TierneyPartneris19.11.192006.11.1991
        6Arthur Hornblow, Jr.Arthur Hornblow, Jr.Darba biedrs15.03.189317.07.1976
        7Coleen GrayColeen GrayDarba biedrs23.10.192203.08.2015
        8Montagu LoveMontagu LoveDarba biedrs15.03.187717.05.1943
        9W. S.  Van DykeW. S. Van DykeDarba biedrs21.03.188905.02.1943
        10Michael RennieMichael RennieDarba biedrs25.08.190910.06.1971
        11Linda DarnellLinda DarnellDarba biedrs16.10.192310.04.1965
        12Alice FayeAlice FayeDarba biedrs05.05.191509.05.1998
        13Dorothy  LamourDorothy LamourDarba biedrs10.12.191422.09.1996
        14Hildegard  KnefHildegard KnefDarba biedrs28.12.192501.02.2002
        15Joseph SchildkrautJoseph SchildkrautDarba biedrs22.03.189621.01.1964
        16Marc LawrenceMarc LawrenceDarba biedrs17.02.191028.11.2005
        17Jayne MeadowsJayne MeadowsDarba biedrs27.09.191926.04.2015
        18Robert BarratRobert BarratDarba biedrs10.07.188907.01.1970
        19Mary AstorMary AstorDarba biedrs03.05.190625.09.1987
        20Frances FarmerFrances FarmerDarba biedrs19.09.191301.08.1970
        21Dorisa  DejaDorisa DejaDarba biedrs03.04.192213.05.2019
        22The Marquess of CastellbellThe Marquess of CastellbellPaziņa29.01.192030.08.2007
        23Areta Luisa  FranklinaAreta Luisa FranklinaPaziņa25.03.194216.08.2018

        Nav norādīti notikumi

        Birkas