Jānis Blaus

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:

Miršanas datums:

Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Četru dēlu- Lāčplēša kara ordeņa kavalieru tēvs

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Leopolds BlausLeopolds BlausDēls03.09.190121.03.1943
        2Eduards BlausEduards BlausDēls22.05.188722.06.1941
        3Jānis BlausJānis BlausDēls04.06.188022.06.1941
        4Roberts BlausRoberts BlausDēls01.12.188429.11.1937
        5Leontīne BlauaLeontīne BlauaMeita11.10.187813.01.1944
        6Ede BlausEde BlausSieva00.00.1951
        7Milda BlausMilda BlausVedekla00.00.190500.00.1931
        8Glafīra BlauaGlafīra BlauaVedekla27.10.191418.05.1993
        9Jānis BlausJānis BlausMazdēls10.03.193809.06.2006
        10Ilgvars Milda BlausIlgvars Milda BlausMazdēls00.00.193100.00.1993
        11
        Olģerts BlausMazdēls12.10.190800.00.1951
        12
        Viesturs BlausMazmazdēls18.07.194328.01.1994

        Nav norādīti notikumi

        Birkas