Jānis Blaus

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
10.03.1938
Miršanas datums:
09.06.2006
Tēva vārds:
Leopolds Blaus
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Blaus
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Inčukalna pagasts, Jaunie kapi

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Leopolds BlausLeopolds BlausTēvs03.09.190121.03.1943
        2Glafīra BlauaGlafīra BlauaMāte27.10.191418.05.1993
        3Ilgvars Milda BlausIlgvars Milda BlausBrālis00.00.193100.00.1993
        4Eduards BlausEduards BlausOnkulis22.05.188722.06.1941
        5Jānis BlausJānis BlausOnkulis04.06.188022.06.1941
        6Roberts BlausRoberts BlausOnkulis01.12.188429.11.1937
        7Leontīne BlauaLeontīne BlauaTante11.10.187813.01.1944
        8
        Viesturs BlausBrāļa/māsas dēls18.07.194328.01.1994
        9Jānis BlausJānis BlausVectēvs
        10Ede BlausEde BlausVecāmāte00.00.1951
        11
        Olģerts BlausBrālēns/māsīca12.10.190800.00.1951

        Nav norādīti notikumi

        Birkas