Ilgvars Milda Blaus

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
00.00.1931
Miršanas datums:
00.00.1993
Apglabāšanas datums:
00.00.1994
Tēva vārds:
Leopolds Blaus
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Blaus
Kategorijas:
2. Pasaules kara dalībnieks, miris emigrācijā
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Līčkalna kapi, Līčupe, Mazozolu pagasts

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Leopolds BlausLeopolds BlausTēvs03.09.190121.03.1943
        2Milda BlausMilda BlausMāte00.00.190500.00.1931
        3Jānis BlausJānis BlausBrālis10.03.193809.06.2006
        4Eduards BlausEduards BlausOnkulis22.05.188722.06.1941
        5Jānis BlausJānis BlausOnkulis04.06.188022.06.1941
        6Roberts BlausRoberts BlausOnkulis01.12.188429.11.1937
        7Leontīne BlauaLeontīne BlauaTante11.10.187813.01.1944
        8
        Viesturs BlausBrāļa/māsas dēls18.07.194328.01.1994
        9Glafīra BlauaGlafīra BlauaAudžumāte27.10.191418.05.1993
        10Jānis BlausJānis BlausVectēvs
        11Ede BlausEde BlausVecāmāte00.00.1951
        12
        Olģerts BlausBrālēns/māsīca12.10.190800.00.1951

        Nav norādīti notikumi

        Birkas