Džo Džeksons

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
26.07.1928
Miršanas datums:
27.06.2018
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Džozefs Valters Džeksons
Papildu vārdi:
Joe Jackson, Joseph Walter Jackson, Джо Джексон, Иозеф Вальтер Джексон
Kategorijas:
Producents
Tautība:
 amerikānis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Džo Džeksons - Maikla un Dženetas Džeksonu tēvs, un vēl 9 bērnu tēvs.
Ambiciozās Džeksonu ģimenes galva - izveidoja savā laikā grupu - The Jackson 5.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Samuel JacksonTēvs00.00.189300.00.1992
        2
        Crystal Lee KingMāte00.00.190700.00.1997
        3
        Brandon JacksonDēls12.03.195713.03.1957
        4Maikls DžeksonsMaikls DžeksonsDēls29.08.195825.06.2009
        5Mailss DeivissMailss DeivissPaziņa26.05.192628.09.1991
        6Bobby WomackBobby WomackPaziņa04.03.194427.06.2014
        7Sarah VaughanSarah VaughanPaziņa27.03.192403.04.1990
        8Phil WoodsPhil WoodsPaziņa02.11.193130.09.2015
        9Carl  WilsonCarl WilsonPaziņa21.12.194606.02.1998
        10Jeff PorcaroJeff PorcaroPaziņa01.04.195405.08.1992
        11Roza PārksaRoza PārksaPaziņa04.02.191324.10.2005
        12Džordžs MaiklsDžordžs MaiklsPaziņa25.06.196325.12.2016
        13Otis  ReddingOtis ReddingPaziņa09.09.194110.12.1967
        14Barijs VaitsBarijs VaitsPaziņa12.09.194404.07.2003
        15Fils RamonsFils RamonsPaziņa05.01.194130.03.2013
        16Vitnija HjūstoneVitnija HjūstonePaziņa09.08.196311.02.2012
        17Clarence LaVaughn FranklinClarence LaVaughn FranklinPaziņa22.01.191527.07.1984
        18Carolyn FranklinCarolyn FranklinPaziņa13.05.194425.04.1988
        19Erma FranklinErma FranklinPaziņa13.03.1938
        20Areta Luisa  FranklinaAreta Luisa FranklinaPaziņa25.03.194216.08.2018
        21Nina SimoneNina SimonePaziņa21.02.193321.04.2003
        22Marvin  GayeMarvin GayePaziņa02.04.193901.04.1984
        23Billy PrestonBilly PrestonPaziņa02.09.194606.06.2006
        24Bens  KingsBens KingsPaziņa28.09.193830.04.2015
        25Melanie  ThorntonMelanie ThorntonPaziņa13.05.196724.11.2001
        26Linda  MakKartnijaLinda MakKartnijaPaziņa24.09.194117.04.1998
        27Sharon  JonesSharon JonesPaziņa04.05.195618.11.2016
        28Chips  MomanChips MomanPaziņa12.06.193713.06.2016
        29Mike  BrantMike BrantPaziņa01.02.194725.04.1975
        30Sems KuksSems KuksPaziņa22.01.193111.12.1964
        31Rod TempertonRod TempertonPaziņa15.10.194705.10.2016
        32Natalie  ColeNatalie ColePaziņa06.02.195031.12.2015
        33Kērtiss MeifīldsKērtiss MeifīldsPaziņa03.06.194226.12.1999
        34Rejs ČārlzsRejs ČārlzsPaziņa23.09.193010.06.2004
        35Wilson  PickettWilson PickettPaziņa18.03.194119.01.2006
        36Endijs VorholsEndijs VorholsPaziņa06.08.192822.02.1987
        37Stevie Ray VaughanStevie Ray VaughanPaziņa03.10.195427.08.1990
        38Claude NobsClaude NobsPaziņa04.02.193610.01.2013

        Nav norādīti notikumi

        Birkas