Ярослав Куришко

Добавить Фото!

Куришко Ярослав      9 лютого 1994, Карасин (Сарненський район) Рівненська область. Військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади (Новоград-Волинський), служив за контрактом з 2013 року.         Загинув 11 серпня 2014р. в бою під Донецьком. У селі Карасин Сарненського району завтра прощатимуться із загиблим Ярославом Куришко. Хлопцеві 9 лютого виповнилося 20 років. Загинув Ярослав у битві під Донецьком. Юнак був стрілком 30-ї окремої механізованої бригади із Новоград-Волинського, де з 2013 року служив на контракті. Загинув юнак 11 серпня, у понеділок. У нього залишилася молодша сестра, яка навчається у Рівному, та батьки. Ярослав до служби у війську на контракті проходив строкову службу, перед тим закінчив школу міліції, повідомили у сільській раді.

Окрім рідного села, із юнаком прощатимуться спершу у Сарнах. Поховають хлопця у рідному селіhttp://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=54098

***

Куришко Ярослав Русланович

Дата та місце народження: 9 лютого 1994 р., с. Карасин, Сарненський район, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 8 серпня 2014 р., с. Степанівка, Шахтарський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Кулеметник.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 8 серпня 2014 р. в ході ударно-пошукових дій БТГр бригади в районі с. Степанівка, Шахтарський район, Донецька область.

Місце поховання: с. Карасин, Сарненський район, Рівненська область.

Источник: memorybook.org.ua

Нет привязок к месту

  loading...

    Связи

    ИмяРодствоДата рожденияДата смертиОписание

    Не указано событие

    Бирки