Володимир Муха

Добавить Фото!
Дата рождения:
18.03.1994
Дата смерти:
21.07.2014
Дополнительные имена:
Владимир, Муха Володимир Олександрович
Категории:
1 жертва Российско-Украинской войны 2014-22, 2 Военный
Кладбище:
Указать кладбище

  20 липня, під час бою за село Георгіївка на Луганщині підрозділу “Холодний Яр” з 24 чоловік вдалося прорвати ворожі позиції і організувати “коридор” для постачання паливом і боєприпасами українських військовиків на території Луганського аеропорту.

  Наступного дня, 21 липня терористи організували контратаку із задіянням танків.

  Під час бою двоє “холодноярців” було поранено, а Володимир Муха, який був кулеметником і прикривав відхід підрозділу, загинув від кулі ворожого снайпера. Поліг в бою, прославивши своє ім’я і не зганьбивши честі Українського Солдата… Муха Володимир Олександрович народився 28.03.1994 року в Теплицькому районі, с. Кам`янка.

  У віці 10 років разом з родиною переїхав жити до м. Гайсин Вінницької області. З 4 по 11 клас навчався в НВК СЗШ І-ІІІ ступенів інтернат-гімназії м. Гайсин.

  У 2011 році вступив до Вінницького політехнічного університету на факультет електромеханіки. Навчався сумлінно. Зарекомендував себе як відповідальний та цілеспрямований студент. Мав велике почуття любові та патріотизму до своєї держави, з перших днів приймав активну участь у Вінницькому Майдані. Спеціально перевівся зі стаціонару на “заочку”, щоб піти до війська і з травня воював у зоні АТО

  Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2014/07/24/187360

  ***

  Муха Володимир Олександрович 1994, Гайсин Вінницька область.

  Боєць батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних сил України. Навчався у Вінницькому технічному університеті на третьому курсі. Після того, як записався добровольцем у "Айдар", перевівся на заочне відділення.

  Загинув у віці 19 років. Залишилися мати і сестра. 21 липня 2014

  Источник: wikipedia.org, news.lv, censor.net.ua

  Нет привязок к месту

   loading...

     Связи

     ИмяРодствоДата рожденияДата смертиОписание

     Не указано событие

     Бирки