Alvis Marga

Добавить Фото!
Дата рождения:
24.02.1969
Дата смерти:
23.05.2023
Продолжительность жизни:
54
Дней с рождения:
20183
Годы с рождения:
55
Дни после смерти:
372
Годы после смерти:
1
Категории:
Адвокат, Предприниматель, Судья, Юрист
Национальность:
 латыш
Кладбище:
Указать кладбище

23.05.2023. mūžībā devies zvērināts advokāts Alvis Marga.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem,” – šāds paziņojums Latvijas advokatūras mājaslapā izteikts Latvijas Zvērinātu advokātu padomes un tās kolektīva vārdā.

Alvis Marga bija partneris zvērinātu advokātu birojā Bērziņš Marga Vīnkalns. Tā mājaslapā atrodams šāds advokāta dzīvesgājuma apraksts:

Alvis Marga 1994. gadā ir absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti un sācis veikt zvērināta advokāta pienākumus Rīgas 6. juridiskajā birojā.

Pēc zvērināta advokāta eksāmena nokārtošanas un zvēresta nodošanas Latvijas Republikas Augstākās tiesas priekšsēdētājam 1999. gada 17. jūnijā Alvis Marga ir uzņemts Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijā un uzsācis zvērināta advokāta praksi Rīgas 6. juridiskajā birojā.

1999. gada 29. decembrī Alvis Marga sadarbībā ar zvērinātiem advokātiem Aināru Vīnkalnu un Aivaru Bērziņu ir izveidojuši zvērinātu advokātu biroju “Bērziņš, Marga un Vīnkalns”.

Paralēli zvērināta advokāta pienākumu veikšanai Alvis Marga 2003. gada 13. janvārī ir ieguvis maksātnespējas administratora sertifikātu. Pildot sertificēta administratora pienākumus Alvis Marga ir piedalījies gandrīz 100 (piezīme: vairāk kā 100) uzņēmumu sanācijas, likvidācijas un bankrota procesos. Veicot maksātnespējas administratora pienākumus Alvis Marga ir sekmīgi nodrošinājis Baltijas valstīs lielākā gaļas pārstrādes uzņēmuma “Triāls” bankrota procedūru.

Papildus zvērināta advokāta un sertificēta maksātnespējas administratora pienākumu pildīšanai, Alvis Marga ir aktīvs Rīgas šķīrējtiesas šķīrējtiesnesis.

Ar Rīgas šķīrējtiesas priekšsēdētāja lēmumu Alvim Margam 2013. gadā ir piešķirts Rīgas šķīrējtiesas goda tiesneša nosaukums.

Lai paplašinātu zināšanu loku starptautiskajās tiesībās, Alvis Marga 1994. gadā ir apguvis uzņēmējdarbības, marketinga un uzņēmumu restrukturizācijas zinātnes Lielbritānijā, Eseksā.”

***

Saskaņā SIA Lursoft datiem, A. Marga dažādos amatos un / vai statusos bijis saistīts ar sekojošiem uzņēmumiem un organizācijām:

*

 

Источник: pietiek.com, news.lv, lursoft.lv

Места

Изображения Название места Родство Начиная с До Описание Язык
1Latvijas UniversitāteLatvijas Universitātelv

  loading...

    Взаимоотношения не установлены

    Не указано событие

    Бирки