Rafał Grabowski

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:

Miršanas datums:
05.07.2014
Kategorijas:
Jurists
Tautība:
 polis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Zginął w katastrofie lotniczej w Topolowie pod Częstochową.

Założyciel szkoły Omega, doświadczonym instruktor spadochronowy. Miał za sobą 7000 skoków, w tym ponad 3500 tandemów, co jest największą liczbą skoków tandemowych w Polsce. Z wykształcenia prawnik. Osierocił córkę i żonę Małgorzatę - także instruktorkę skoków spadochronowych.

RAFAŁ GRABOWSKI - KUDŁATY. Instruktor spadochronowy PJIR, AFF, TANDEM, egzaminator PJ, PJIR TANDEM i AFF Urzędu Lotnictwa Cywilnego, oraz egzaminator tandemowy niemieckiego systemu Omega. Rafał prowadził szkolenia teoretyczne i praktyczne AFF, wykonywał skoki tandemowe, jak również szkolił przyszłych tandem pilotów i instruktorów AFF. Był niezwykle doświadczonym instruktorem, 7000 skoków, w tym ponad 3500  tandemów,  co jest największą liczbą skoków tandemowych w Polsce. A do tego wszystkiego pełny humoru i miłym człowiekiem, którego optymizm i pogoda ducha powaliła niejednego. Z wykształcenia prawnik, ale skoki tak mu zawróciły w głowie, że zajmował się skydivingiem zawodowo. Dodatkowe pasje jego życia to: nurkowanie, narciarstwo i żeglarstwo, był również czynnym ratownikiem wodnym WOPR

Źródło: http://www.spadochrony.com.pl

Nav pesaistītu vietu

  loading...

    Nav saiknes

    05.07.2014 | Katastrofa samolotu ze spadochroniarzami pod Częstochową

    5 lipca po godzinie 16:00 Piper PA-31 Navajo, lekki, dwusilnikowy samolot pasażerski i transportowy - należy do prywatnej szkoły spadochronowej Omega funkcjonującej na lotnisku w podczęstochowskich Rudnikach spadł na ziemię w miejscowości Topolów koło Radostkowa w gminie Mykanów (powiat częstochowski) i spłoną niemal doszczętnie. Lecieli nim skoczkowie spadochronowi - w sumie 12 osób. 11 osób zginęło.

    Pievieno atmiņas

    Birkas