Jadwiga Odyniec

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
15.09.1888
Miršanas datums:

Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Sawicka
Papildu vārdi:
Ciupa
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Józefa SawickaJózefa SawickaMāte00.00.186829.03.1903
        2Bronisław Sawicki h.ŚlepowronBronisław Sawicki h.ŚlepowronBrālis00.00.188729.01.1905
        3Maria BoguckaMaria BoguckaMāsa31.12.1889
        4Helena KiewliczHelena KiewliczMāsa10.10.189101.10.1969
        5Janina SawickaJanina SawickaMāsa15.03.190316.12.1981
        6Jerzy KiewliczJerzy KiewliczBrāļa/māsas dēls04.07.191108.12.2008
        7Zofia KiewliczZofia KiewliczBrāļa/māsas meita00.05.191411.07.1936
        8Jonas KevliczusJonas KevliczusSvainis21.12.188210.12.1968

        Nav norādīti notikumi

        Birkas