Visvaldis Alksnis

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
00.00.1957
Miršanas datums:

Kategorijas:
Nozieguma upuris, Uzņēmējs
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Visvaldis Alksnis - mācījies no 1. līdz 11. klasei Rīgas 6.vidusskolā.

Klases audzinātāja - Rasma Kleinberga.

Vietas

Bildes Nosaukums Saites No Līdz Apraksts Valodas
1Rīgas 6.vidusskolaRīgas 6.vidusskolanav precizētaen, fr, lv

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Indulis FrancisSkolasbiedrs00.00.196115.05.1975
        2
        Jānis IvanelisSkolasbiedrs00.00.1957
        3Andris ZvaigzneAndris ZvaigzneSkolasbiedrs00.00.195621.06.1975
        4
        Kārlis ŅefedovsSkolasbiedrs00.00.195709.08.1985
        5Una GoldbergaUna GoldbergaSkolasbiedrs11.07.195716.08.2002
        6
        Egīls CīrulisSkolasbiedrs00.00.195818.04.1992
        7Andris AuziņšAndris AuziņšSkolasbiedrs08.06.195727.04.2007
        8Baiba VeinbergaBaiba VeinbergaSkolasbiedrs16.05.195730.01.2015
        9Gaida DombrovskaGaida DombrovskaSkolotājs10.10.192313.09.1994
        10Skaidrīte ApineSkaidrīte ApineSkolotājs03.12.192605.03.2018
        11Rasma  KleinbergaRasma KleinbergaSkolotājs16.12.192810.10.2007

        Nav norādīti notikumi

        Birkas