Vilis Brencis

Pievieno šai personai bildi!

Dienējis 19.ieroču SS grenadieru divīzijā, dezertējis.

Vēlāk arestēts, sodīts par to, ka bijis iesaukts leģionā un izsūtīts uz darba nometni Krievijā.

 

 

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Pēteris BrencisTēvs04.06.1966
        2
        Alīda BrenceMāte00.00.1951
        3Paulis PelcisPaulis PelcisDēls04.06.195600.10.1990
        4Jānis BrencisJānis BrencisBrālis00.00.191300.10.1988
        5Silvija  BrenceSilvija BrenceSieva18.05.192806.01.2022
        6Jēkabs GrunteJēkabs GrunteSievas/vīra tēvs27.11.190016.10.1987
        7Marija GrunteMarija GrunteSievas/vīra māte26.04.189216.07.1977
        8Benita GrunteBenita GrunteSvaine00.00.192400.00.1926

        Nav norādīti notikumi

        Birkas