Kristīne Lange

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
02.06.1875
Miršanas datums:

Tēva vārds:
Vilis
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Rožkalne
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Kristīne Viļa m. Lange dzim. Rožkalne (2.06.1875 Vijciema pag.)

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Alvīne LangeAlvīne LangeMeita18.11.1905
        2Milda KlētnieceMilda KlētnieceMeita11.03.191528.08.2008
        3Jūlijs LangeJūlijs LangeVīrs12.04.187415.12.1922
        4Karps KlētnieksKarps KlētnieksZnots04.10.191012.09.1992
        5Nauris KlētnieksNauris KlētnieksMazdēls17.10.193823.00.2010
        6Dzintra KlētnieceDzintra KlētnieceRadinieks17.02.194614.12.2016

        Nav norādīti notikumi

        Birkas