Aivis Freidenfelds

Please add an image!
Birth Date:
13.05.1969
Death date:
23.04.2019
Patronymic:
Andris
Categories:
Journalist
Nationality:
 latvian
Cemetery:
Valmiera, Centra kapi jeb pilsētas kapi

https://twitter.com/IvetaDaine/status/1120742202290921472

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras preses sekretāre Iveta Daine 23.aprīļa vakarā publicējusi skumju ziņu, kas vēsta, ka 50 gadu vecumā mūžībā devies Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs, bijušais Ministru kabineta preses centra vadītājs Aivis Freidenfelds.

Aivis 2018. gada 19. janvāri savā "Facebook" profilā nopublicēja šādus vārdus: “Sāp, atkal kārtējā negulētā nakts. "Tas" arvien vairāk liek par sevi sajust, un neatstāj sajūta ka mani spēki cīņa var beigties.

 

Es joprojām esmu optimists un ceru uz pozitīvu rezultātu.
Iesākums visai šai smagai slimībai likās cerīgs -operācija, ar cerību, ka "nelūgtais viesis" tiks izoperēts, kā to uzskatīja Dr., taču, ak vai, operācijā konstatēja, ka "Tas" vēlas "draudzēties" ar citiem dzīvībai svarīgiem orgāniem. Ka rezultātā "Tas" palika savā vietā. Tika nozīmētas 6 ķīmijas reizes. Taču imūnsistēma visu to "pieņēma" ar dažādām blaknēm, pēc 5. reizes novembra beigās iestājās pauze.

Jo tad, sāpīgā manipulācijā tika noskaidrota "Tā" galīgā diagnoze. Protams, manā vecumā, tā neko labu nesolīja. Un manipulācijas vietā veiktie dūrieni ar 21 cm un 18 cm garām adatām, radīja vēlāk pilnīgu diskomfortu ēšanā, kārtējo svara zaudēšanu, šoreiz 7 kg, un arī negulētas naktis.

Pirmdien plānots jauns ķīmijas kurss, cerīgi lūkojos, ka tas dos vēlamo rezultātu, taču tā ir CERĪBA un kā minēja Dr., tad varbūt sekotu operāciju, lai "To" tomēr atstādinātu no mana ķermeņa, tomēr arī tas ir "Debesu kancelejas" ziņā, ļoti cerīgi teksti pirms jaunā kursa. Un tā cīnos par iespējām normāli izgulēties, varbūt izdosies, jo iedzēru pretsāpju līdzekli un miega preparātu.
Joprojām ceru, ka Latvijā ir ķirurgi, kuri nebaidītos veikt sarežģītu atdalīšanas procedūru, taču pagaidām esošais Dr. man cerības nevieš nekādas.”

Jauns.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību Aivja Freidenfelda tuviniekiem, draugiem un kolēģiem.

 

Source: kasjauns.lv

No places

  loading...

    Relations

    Relation nameRelation typeBirth DateDeath dateDescription

    31.12.2019 | Svarīgākie 2019.gada notikumi Latvijā un pasaulē

    Katrs gads ir ar kaut ko īpašs katram no mums atsevišķi vai visiem kopā. Mēģinām apkopot gada svarīgākos notikumus, kurus droši var rakstīt šeit ATMIŅU sadaļā. Lielākā daļa notikumu un personas ir norādītas pievienotajās saitēs, bet tas ir niecīgs daudzums no tā, kas noticies pasaulē. Papildinām un rakstām vēsturi kopā!

    Submit memories

    Tags