Jevgeņijs Žiļins

Please add an image!
Birth Date:
06.01.1976
Death date:
19.09.2016
Extra names:
Евгений Жилин, Jevgeņijs Žiļins
Categories:
Businessman, Lawyer, Policeman, Public figure, Victim of Russian invasion in Ukraine war 2014-22, Victim of crime, opponent of integrity of Ukraine
Cemetery:
Set cemetery

  Žiļins bija Harkovā izveidojis cīņas klubu "Oplot", kas Maidana revolūcijas dienās Kijevā uzbruka protesta kustības dalībniekiem. Atbilstoši vienai versijai Žiļins bijis grupā, kas nolaupījusi un spīdzinājusi aktīvistus Ihoru Lucenko un Juriju Verbicki. Verbickis tika nomocīts līdz nāvei.

  Pēc Maidana kustības uzvaras Žiļins aizbēga no Ukrainas, pret viņu uzsāktas vairākas krimināllietas.

  Pērn 22. februārī Harkovā "Oplot" kaujinieki sarīkoja sprādzienu Vienības maršā, nogalinot četrus un ievainojot deviņus cilvēkus. Žiļins koordinējis noziedznieku darbību.

  Aizdomās turamais likvidēts Piemaskavas ciematā Gorki-2 restorānā "Veterok". Kad Žiļins kopā ar kādu vīrieti iegājis restorānā, pagaidām neidentificēts uzbrucējs izšāvis uz viņiem vairākas reizes.

  Source: wikipedia.org, delfi.lv

  No places

   loading...

     Relations

     Relation nameRelation typeBirth DateDeath dateDescription

     07.04.2014 | Ukrainas Doņeckas apgabalā notiek "revolūcijas eksports no Krievijas" un valsts apvērsums, pasludinot DTR "neatkarību"

     Krievu seperātisti ielaužas Doņeckas valdības ēkā, pasludina neatkarību. Ukrainas politiskā elite nespēj adekvāti uz to reaģēt.

     Submit memories

     Tags